211 151 211

Vše, co vaše firma potřebuje
Zabezpečení především

Služba Google Apps obsahuje desítky důležitých funkcí zabezpečení, jež jsou speciálně navrženy tak, aby vaše data byla v bezpečí a pod kontrolou. Vaše data patří vám a nástroje služby Apps vám umožňují jejich správu, a to včetně toho, s kým a jak je sdílíte. Síť našich datových center poskytuje mimořádné zabezpečení a zaručuje* spolehlivý přístup k datům 24x7x365,25 (to je správně: tedy nepřetržitě, i v přestupném roce).

Vaše práce je vždy zálohována

Během vaší práce jsou všechna důležitá data automaticky zálohována na serverech Google. Takže v případě nepříjemných událostí – pokud počítač selže nebo je odcizen – jste schopni začít opět pracovat během několika sekund.

Vlastníte a spravujete svoje data

Když umístíte svá data do Google Apps, nadále je vlastníte, přesně jak to stojí v našich smlouvách. Výkonné a snadno použitelné nástroje služby Apps pomáhají administrátorům spravovat položky, jako jsou uživatelé, dokumenty a služby, a sledovat využívání a data prostřednictvím hlavních panelů.

Vyšší zabezpečení a spolehlivost

Naše datová centra jsou navržena a sestavena pro naše aplikace a neobsahují žádný nadbytečný hardware či software. Tím se snižuje počet potenciálně zranitelných součástí. Zaručujeme 99,9% dostupnost* a integrovanou robustní obnovu v případě havárie, takže se nemusíte bát ani přírodních katastrof.

Silné šifrování a ověření

Google Apps nabízí další vrstvu zabezpečení pomocí dvojfázového ověření, jež výrazně snižuje riziko odcizení uživatelských jmen a hesel. U uživatelů služby Apps rovněž automaticky šifrujeme relace prohlížeče pomocí protokolu SSL, aniž by bylo nutné používání sítí VPN nebo jiné nákladné a těžkopádné infrastruktury. To pomáhá chránit přenosy vašich dat mezi prohlížečem a našimi datovými centry.

Náš tým neustále zdokonaluje vaše zabezpečení

Naši globální síť datových center nepřetržitě sleduje početný tým specializovaný na bezpečnost dat. Mnozí z jeho členů se mohou pochlubit prestižními akademickými tituly. Jde o špičkové odborníky, kteří pro náš obor definují postupy zabezpečení. Služba Google Apps a datová centra společnosti Google mají atesty SSAE 16 / ISAE 3402 typu II (SOC 2)1 a získaly certifikaci ISO 270012.

1SSAE 16 / ISAE 3402 je auditorský standard udělovaný nezávislým auditorem, který hodnotí opatření uplatňovaná v oblasti fyzického a logického zabezpečení, ochrany osobních údajů, reakce na události a mnoho dalších kritérií. 2ISO 27001 je standardní certifikát o zabezpečení, který uděluje Ernst & Young CertifyPoint.


* Smlouva o úrovni služeb (SLA): záruka 99,9% dostupnosti, žádné plánované výpadky


„V advokátní kanceláři Bradford & Barthel pracujeme s důvěrnými informacemi našich klientů, a proto bereme zabezpečení velmi vážně... naší volbou z hlediska nejlepšího zabezpečení je Google Apps. Google poskytuje řadu funkcí zabezpečení, které nám dávají pocit jistoty, že naše data a data našich klientů jsou zabezpečena mnohem lépe, než při jejich hostování v areálu kanceláře.“

Bradford & Barthel, LLP


„Mobilita má v oboru realit zásadní význam, takže pro nás bylo důležité najít řešení, které umožňuje přístup z jakéhokoli zařízení... Pokud agent ztratí telefon v dopoledních hodinách, může nechat data vzdáleně vymazat a v poledne již s nimi opět pracovat prostřednictvím jiného telefonu, protože kontaktní údaje a další data jsou uložena v cloudu.“

HSR

Zůstaňte ve spojení, ať jste kdekoli

Při použití Google Apps je všechna vaše práce automaticky ukládána v cloudu. Budete mít přístup ke svému e-mailu, kalendáři, dokumentům a webům a budete moci bezpečně pracovat odkudkoli a z jakéhokoli zařízení.
Pro vaši firmu to znamená, že každý zaměstnanec i každý váš spolupracovník může pracovat odkudkoli pomocí jakéhokoli zařízení s připojením k internetu.

Osvoboďte svůj tým z pracovních kójí

Můžete přistupovat ke své práci z libovolného zařízení s webovým prohlížečem – z počítače, telefonu nebo tabletu – a zůstat produktivní, i když jste mimo kancelář. Potřebujete se zúčastnit schůzky, když jste na fotbalovém zápase vašeho dítka? Upravit tabulku na letišti při čekání na let? Odpovědět na e-mail z počítače v hotelovém nákupním centru? Se službou Google Apps je snadné zůstat ve spojení s projekty, na kterých pracujete, a s lidmi, se kterými spolupracujete, bez ohledu na to, kde se nacházíte a jaké zařízení používáte.

Apps v Androidu

Aplikace od Googlu jsou již na většině zařízení se sytémem Android předinstalovány. Stačí se přihlásit do vašeho Androidu pomocí uživatelského jména a hesla pro Google Apps a váš e-mail, kalendář a kontakty se budou neustále automaticky synchronizovat. Můžete používat Google Talk k rychlým zprávám či videochatu přímo ze svého telefonu.

Administrátoři mohou zvolit zásady správy mobilních zařízení, jejichž cílem je udržovat vaše firemní informace v bezpečí. Mezi tyto zásady patří možnost vzdáleného výmazu dat ze ztracených nebo odcizených zařízení, vyžadování hesla zařízení, nastavení požadavků na sílu hesla a další.

Apps v iPhonu

Nástroj Google Sync umožňuje obousměrnou synchronizaci mezi službou Google Apps a aplikacemi Pošta, Kalendář a Kontakty v zařízeních iPhone a iPad. Administrátoři mohou zvolit zásady správy mobilních zařízení, jejichž cílem je udržovat vaše firemní informace v bezpečí. Mezi tyto zásady patří možnost vzdáleného výmazu dat ze ztracených nebo odcizených zařízení, vyžadování hesla zařízení, nastavení požadavků na sílu hesla a další.

Apps v BlackBerry

Prostřednictvím integrace se serverem BlackBerry Enterprise podporuje Google Apps v zařízeních BlackBerry obousměrnou synchronizaci mezi službou Google Apps a aplikacemi E-mail, Kalendář a Kontakty.

Pomocí nástroje Google Apps Connector pro server BlackBerry Enterprise mohou administrátoři zvolit zásady správy mobilních zařízení, jejichž cílem je udržovat vaše firemní informace v bezpečí. Mezi tyto zásady patří možnost vzdáleného výmazu dat ze ztracených nebo odcizených zařízení, vyžadování hesla zařízení, nastavení požadavků na sílu hesla a další.

Apps ve Windows Phone

Nástroj Google Sync nabízí obousměrnou synchronizaci mezi službou Google Apps a aplikacemi Pošta, Kalendář a Kontakty v zařízeních Windows Mobile.

Administrátoři mohou rovněž zvolit zásady správy mobilních zařízení, jejichž cílem je udržovat vaše firemní informace v bezpečí. Mezi tyto zásady patří možnost vzdáleného výmazu dat ze ztracených nebo odcizených zařízení, vyžadování hesla zařízení, nastavení požadavků na sílu hesla a další.

Apps v jakémkoli telefonu s prohlížečem

Gmail, Kalendář Google a Disk Google jsou k dispozici ve zjednodušené verzi pro mobilní webový prohlížeč. Tyto webové aplikace byly speciálně navrženy pro zařízení s menšími obrazovkami, jako jsou telefony a tablety, a s ohledem na to, aby byly funkční i v případě pomalejšího datového připojení, které je u mobilních zařízení obvyklé. Získejte snadný přístup z prohlížeče telefonu přidáním adresy google.com/m do záložek a vytvořením zástupce na úvodní obrazovce.

Lepší spolupráce

Služba Google Apps pomůže vašemu týmu pracovat rychleji a chytřeji tím, že každému – zaměstnancům, partnerům, dodavatelům, komukoli – umožní snadno a bezproblémově spolupracovat v rámci týmu, společnosti a umístění.
Služba Google Apps umožňuje sdílet a upravovat mnoho typů souborů – dokumenty, tabulky, prezentace a další – v reálném čase. Zapomeňte na časově náročný e-mailový ping-pong s různými verzemi souborů. Ukládání dokumentů v cloudu znamená, že každý má automaticky nejnovější verzi jakéhokoli souboru. Není to rozumné?

Spolupráce v reálném čase

Se službou Disk Google stačí pár kliknutí a každý člen vašeho týmu bude mít přístup k té správné verzi dokumentu, tabulky nebo prezentace. Všichni mohou provádět úpravy zároveň. Již žádné přílohy e-mailů posílané tam a zpět ve spoustě verzí, v kterých se nikdo nevyzná.

Spolupráce na velkou vzdálenost

Pracujte se svými kolegy, jako byste byli ve stejné místnosti, byť jste na opačných stranách světa. Můžete uspořádat improvizované videochaty přímo z vaší schránky ve službě Gmail nebo vstoupit do stejného dokumentu a upravovat jej společně, jako byste seděli u stejného počítače.

Spolupráce mezi organizacemi

Google Apps vám umožní pracovat s vašimi partnery, dodavateli a zákazníky stejným způsobem jako s vašimi kolegy. Činnosti jako plánování schůzek, sdílení dokumentů, pořádání videochatů a vytváření projektových webů můžete provádět i s lidmi mimo vaši firmu.


„Služba Weby Google nám pomohla realizovat naši vizi o spolupráci mezi jednotlivými odděleními. Vytvoření skupin založených na rolích, jako jsou recepční a úklid pokojů, podporuje spolupráci mezi kolegy na vytvoření osvědčených postupů. Pomocí služby Dokumenty Google jsme zkrátili celý rozpočtový proces o 8 týdnů, což znamená téměř 30% úsporu času.“

Hotely Delta


„S Google Apps se nám podařilo snížit naše celkové náklady na IT o více než 60 %. Možnost sdílet dokumenty a rychle oslovit kolegy posílila v našem týmu morálku a smysl pro komunitu. Díky službě Apps jsou naši zaměstnanci efektivnější, nadšenější a produktivnější...“

YogaWorks

Rychlejší provádění úkolů

Služba Google Apps může pomoci zjednodušit každodenní úkoly, jako je fakturace, rozpočtování, plánování a další. Na Disku Google můžete vytvořit šablonu faktury, udržovat rozpočet sdílením jediné tabulky nebo v Kalendáři Google navrhnout čas pro týmovou schůzku. Google Apps vám pomůže s těmito drobnými úkoly, které zabírají zbytečně mnoho času, a umožní vám tak udělat si čas na práci, na které opravdu záleží.

Známé nástroje, které již používají miliony uživatelů

Gmail, Disk nebo Kalendář už využívají stovky firem, organizací i jednotlivců po celém světě. To znamená, že školení vašich zaměstnanců zabere méně času. A vy sami se je také naučíte používat rychleji.

Vyhledávání a sdílení

Přestaňte ztrácet čas hledáním e-mailů, dokumentů, projektových webů nebo souborů. Se službou Google Apps jsou všechny vaše věci na jednom místě a lze je rychle najít pomocí našeho výkonného vyhledávání (nemusíte již nic seřazovat) a sdílet je s kýmkoli pomocí několika málo kliknutí.

Méně starostí pro oddělení IT

Proč zase ztrácet další minuty instalací aktualizací a oprav softwaru, když můžete jen kliknout na tlačítko pro aktualizaci ve vašem prohlížeči a ihned začít používat nejnovější verzi služby Google Apps?

Neviditelná infrastuktura IT, která prostě funguje

Správa infrastruktury IT zabere méně času. Vaši zaměstnanci mají vždy přístup k nejnovějšímu softwaru, včetně nejnovějších funkcí a aktualizací zabezpečení. Nemusíte pořizovat ani udržovat servery a všechno lze spravovat z jednoho rozhraní.
Služba Google Apps má rychlé nastavení, může růst s vaší firmou a její cena je pouze 4 € za uživatele měsíčně.

Uvedení do provozu ve 3 krocích

Služba Apps s přizpůsobenými e-mailovými adresami (jmeno@vasefirma.com) může být ve vaší firmě zprovozněna v pouhých třech krocích. Pokud nemáte webovou adresu, pomůžeme vám ji získat. A s růstem vaší firmy můžete přidávat nové uživatele pomocí pouhých několika kliknutí.

Úspora času a peněz

Cena služby Google Apps je pouze 4 € za uživatele měsíčně. A nemusíte pořizovat ani udržovat své vlastní servery nebo klientský software, takže i za toto ušetříte peníze.

Žádné další opravy

Služba Google Apps je aktualizována automaticky, takže vaši pracovníci IT se nemusí zabývat stahováním a implementací oprav ani bezpečnostními riziky opožděných aktualizací. Vše včetně aktualizací služeb spravujeme za vás prostřednictvím serverů Google.

Nové funkce, jakmile jsou připraveny

Zapomeňte na roky čekání na upgrade služby. Služba Apps je aktualizována při každém vašem přihlášení, takže nejnovější funkce získáte ihned, jakmile jsou připraveny. A připraveny jsou často. Téměř každý týden provádíme aktualizace, ze kterých může mít vaše firma prospěch.

Žádný hardware ani klientský software

Vše, co potřebujete k používání služby Apps a k jejímu udržování v aktuálním stavu, je internetový prohlížeč. To znamená, že není nutné instalovat a udržovat žádný další specializovaný hardware či klientský software, takže ušetříte čas, který byste strávili jejich zprovozněním.

Spolehlivá nepřetržitá zákaznická podpora

Jsme vždy k dispozici, abychom vám pomohli po telefonu či po e-mailu.


„Náš IT tým má teď větší pohodu, protože předtím jsme měli na plný úvazek 16 lidí, kteří spravovali naše komunikační systémy a strávili asi 8000 hodin za rok zálohováním e-mailů a řešením problémů s ukládáním souborů a se servery. Nyní potřebujeme pouze dva lidi, kteří se starají o komunikaci, a dalších 14 lidí se nyní více zaměřuje na projekty, které jsou pro firmu důležité z obchodního hlediska. Naši lidé tak rádi nosí trička Google!”

Cinram


Ohleduplnost k životnímu prostředí

Přechod na Google Apps pomůže snížit celkové náklady firmy i její ekologickou stopu. Služba Apps běží v energeticky efektivních datových centrech společnosti Google, takže je méně náročná na energii a má menší uhlíkovou stopu než servery v areálu firmy.

Snížení nákladů a omezení vaší ekologické stopy

Přechod do cloudu znamená, že vaše společnost utratí méně za elektřinu a infrastrukturu IT. Vezměme například službu Gmail: po přesunutí hostování e-mailu z areálu firmy do cloudu bude vaše firma až 80x energeticky hospodárnější.

Nástroje pro spolupráci, například videochat a sdílené dokumenty, pomáhají zaměstnancům cítit se, jako by byli ve stejné místnosti. Umožňují omezit pracovní cesty zaměstnanců a snížit náklady na kancelářské potřeby a také celkový vliv na životní prostředí.

Podpora trvalé udržitelnosti díky IT s neutrální uhlíkovou stopou

Google je společností s neutrální uhlíkovou stopou. Dosáhli jsme toho díky kombinaci energeticky efektivních datových center, nákupům obnovitelné energie a kvalitních uhlíkových kompenzací. To znamená, že celkový dopad služby Google Apps (a všech služeb, které používáte v našem cloudu) na naše životní prostředí je nulový.

„Řešení Google Apps překonalo naše očekávání: umožnilo oddělení IT odbourat 10 serverů a jejich archivy z datacentra a snížit tak naši uhlíkovou stopu o 73 metrických tun oxidu uhličitého za rok.“

Diversey

Spokojenější zaměstnanci

Gmail, Kalendář, Disk a další. Vy i vaši zaměstnanci budete nadšení tím, co všechno Google Apps umí. Podívejte se proč

A co to rovnou vyzkoušet?

Google Apps si můžete sami vyzkoušet a pak se rozhodnout. Kontaktujte nás pro zahájení zkušební doby ještě dnes a zjistěte, proč tolik firem Google Apps využívá.